Endermologia - lipomasaż na cellulit

Obecnie mamy swego rodzaju pęd za piękną figurą, który zmusza wielu naukowców do przygotowywania nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym łatwiej będzie walczyć z tłuszczem oraz cellulitem.

Jednym z takich rozwiązań jest specjalna maszyna, która pozwala na zabieg endermologii. Celem takiego zabiegu, który opiera się na nowoczesnej technologii lipomasażu będzie likwidacja cellulitu oraz zdecydowane ujędrnienie ciała. Endermologia to lipomasaż na cellulit, po którym będzie można oczekiwać następujących efektów:

Lipomasaż na cellulit

 

- utrata kilku centymetrów w obwodzie

- mniejsza ilość cellulity

- niszczenie złogów tłuszczowych

- niszczenie tłuszczu w tych miejscach, gdzie będzie trudno się go pozbyć przez ćwiczenia

- zmniejszone rozstępy

- mięśnie bardziej rozluźnione, skóra jędrna

- skóra gładsza.

Endermologia - lipomasaż na cellulit – przebieg zabiegu Zabieg dokonywany jest na łóżku kosmetycznym i wykorzystuje się do niego specjalnie przygotowywaną maszynę. Na ciało danej osoby zakłada się kostium, który jest wliczony w cenę zabiegu. Jest to taki kostium, dzięki któremu możliwa ma stać się ochrona ciała i skóry przed urazami mechanicznymi. Dodatkowo będzie można wykonywać mocne ruchy naciskowe urządzeniem, które służy do wykonywania tego zabiegu. Zanim użyje się ten sprzęt specjalista powinien przeprowadzić badanie danej osoby. W ten sposób bowiem może sobie dokładnie określić, gdzie występują te problemy, którymi chciałby się zajmować. Zabieg określić można po prostu jako bardzo intensywny masaż, w którym wykorzystuje się specjalnie przygotowany sprzęt. Taki proces często się powtarza dzięki czemu udaje się rozbijać w sposób skuteczny tłuszcz. Używane do zabiegu rolki ruszają się z różną prędkością a to gwarantuje lepsze ujędrnianie skóry i poprawia rzeźbę figury. Jeden zabieg nie będzie jednak w stanie dać zadowalających efektów, dlatego wydaje się, że konieczne będzie po prostu jego powtórzenie. Okazuje się, że najlepsze efekty są po około 10-15 zabiegach.